Vítejte ve světě rozbité Viky

18. března 2014 v 20:29 | rozbitá Viky |  svět rozbité Viky
Takže, rozbitá Viky, to budu asi já.
Ve skutečnosti se nejmenuju Viktorie, nýbrž Lucie, ale vždycky jsem se na Viktorii cítila (a Lucie je taky strašně mainstreem :D). Stejně jako jsem se cítila na zrzku, i když jsem bruneta s blonďatými melíry. Možná to zní příšerně uhozeně, ale já to tak prostě mám. Je mi šestnáct, i když podle vzhledu i psychiky byste mi asi tipovali o maličko víc a bydlím v Praze stověžaté.

Něco k mé povaze... no musím se jako první zmínit o tom, že jsem velice impulzivní. A to jak v negativním, tak pozitivním slova smyslu (pokud vůbec nějaký pozitivní existuje). A, i když se snažím být nekonfliktní, když mě něco naštve, vyletím jak čertík z krabičky. Podle testu temperamentu jsem cholerik. Ale co mám na sobě ráda je má empatie, myslím totiž, že dokážu dostatečně naslýchat a vžít se do druhých. Ta nejdůležitější věc, kterou musím zmínit a přidat jí patřičný význam je fakt, že žiji s hlavou v oblacích a věřím na zázraky. Protože, jak řekl Walt Disney, If you can dream it, you can do it! I když to někdy nejde, snažím se brát svět optimisticky. Smát se, milovat sama sebe, i když perfektní opravdu nejsem, a milovat život. Ano, takoví lidé můžou být od přírody, nemusí jet na drogách! A i když jsem taková, občas také přidávám nějaké ty depresivní povídky, či básně.

Co se týče toho optimistického světa, svěřím se vám ještě s jednou věcí, a to je to, že jsem nejspíš bipolární. Možná to tak není a je to jen můj dojem, jenže jsme o tom i nedávno mluvili na psychologii a připadalo mi to, jako by profesor popisoval mě... někdy se nesnáším a nemám chuť dělat nic, jindy zas plánuji do budoucna a miluji život. Tudíž nejspíš budou některé mé články dost odlišné od toho optimistického co jsem uvedla dřív.

Tohle není má první zkušenost s blogem, je to vlastně už můj pátý blog. Když mi bylo deset, začínala jsem s blogem o Disneyho seriálech, pak jsem měla další, a to během období posedlosti Martinem Harichem, potřetí už jsem byla maličko kreativnější, blog se jmenoval my crazy stories a přidávala jsem tam různé povídky a úvahy. No a napočtvrté jsem se zaměřila na hubnutí které… no nebylo úplně vždycky zdravé. A napopáté to zkouším jako rozbitá Viky. Budu přidávat povídky, básničky, úvahy, fejetony, ale třeba i nějaké mé vnitřní dialogy či monology.

Co se týče mých zájmů bych uvedla krasobruslení, ale co vás, co toto čtete, bude asi zajímat víc, je psaní a čtení. Můj oblíbený autor je chladnokrevný vrah mých oblíbených postav John Green, mám ráda také Veronicu Roth a Suzanne Collins se stejným titulem, pěkně píše i Rick Riordan a samozřejmě nesmím opomenout zlatou Rowlingovou. Z té klasičtější literatury si asi nejraděj přečtu něco o řecké mytologii (a může za to převážně Percy Jackson), nebo prokleté básníky, třeba Villona.

To by asi bylo tak všechno, vítejte ve světě rozbité Viky! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama